Παρασκευή, 8 Απριλίου 2016

EKAΣΚΕΜ:Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για όλους τους αγώνες

Ξεχωρίζουν τα 2 πρώτα παιχνίδια των πλεϊ οφ σε Αριδαία και Αιγίνιο.









ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) 3η Αγωνιστική
09/04/16 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗ
13/04/16 19:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 4η Αγωνιστική
10/04/16 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
10/04/16 14:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΜΠΕΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) 2η Αγωνιστική
10/04/16 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
10/04/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
10/04/16 10:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
09/04/16 10:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
10/04/16 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
09/04/16 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
10/04/16 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 Διαιτητές: ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -
10/04/16 10:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
10/04/16 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΤΖΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
09/04/16 20:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΜΠΕΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
09/04/16 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09/04/16 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09/04/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ
11/04/16 20:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΠ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙ, ΝΤΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14/04/16 20:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΠΑΠ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΖΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΕΡΓΙΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFFS (Α ΦΑΣΗ)-A 1η Αγωνιστική
09/04/16 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κριτές: ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΜΠΕΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFFS (Α ΦΑΣΗ)-B 1η Αγωνιστική
09/04/16 20:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) 1η Αγωνιστική
09/04/16 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
09/04/16 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΖΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
10/04/16 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
10/04/16 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011 - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
09/04/16 11:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
10/04/16 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΤΖΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
10/04/16 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
10/04/16 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -






























0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *