Πέμπτη, 5 Σεπτεμβρίου 2019

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Το πρόγραμμα των αγώνων

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)


1η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -


2η αγωνιστική

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -


3η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -


4η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -


5η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -


6η αγωνιστική

ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -


7η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -


8η αγωνιστική

ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -


9η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -


10η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ: -


11η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ: -
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ: -


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
- 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)


1η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -


2η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -


3η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -


4η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -


5η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -


6η αγωνιστική

ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -


7η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -


8η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -


9η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ: -
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -


10η αγωνιστική

ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: -
ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ: -


11η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΡ.ΗΛΙΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000: -


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
- 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)


1η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -


2η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -


3η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -


4η αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -


5η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -


6η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -


7η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -


8η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -


9η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: -


10η αγωνιστική

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ: -


11η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ: -
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ: -
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ: -


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
- 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)


1η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -


2η αγωνιστική

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: -
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ: -


3η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -


4η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ: -


5η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: -


6η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: -


7η αγωνιστική

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΩΝ ΠΡΟΜΑΧΩΝ: -
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ: -


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)


1η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019 - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -


2η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -


3η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019 - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ: -


4η αγωνιστική

ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019: -
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ: -


5η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -


6η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: -


7η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤ.2019: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ: -
ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ: -

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *