Πέμπτη, 28 Νοεμβρίου 2013

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 30/11 - 1/12

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας 30/11 - 1/12






Αναλυτικά:






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 30.11.2013

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 11η αγωνιστική

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΑΓΡΑ 15.00 ΑΣ ΑΓΡΑ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΜΗΛΕΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ ΝΟΤΙΑ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ

Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.12.2013

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 11η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑΣ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΔΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ (ΔΗΜ) 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΠΙΠΕΡΙΑΣ 11.00 ΑΠΟ ΠΙΠΕΡΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΟΣΥΚΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΚΡΩΜΝΙΑΚΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

https://www.facebook.com/PraktoreioPropoAugoustakesAthanasios?fref=ts

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *