Παρασκευή, 31 Ιανουαρίου 2020

ΕΚΑΣΚΕΜ: Πρόγραμμα & διαιτητές των αγώνων 1-2/2

Αναλυτικά:



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3η Αγωνιστική
01/02/20 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΖΗΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
01/02/20 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01/02/20 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01/02/20 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΤΟΥΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
01/02/20 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
01/02/20 20:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ
Κριτές: ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
02/02/20 15:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
02/02/20 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
02/02/20 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
03/02/20 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
02/02/20 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
02/02/20 13:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. Διαιτητές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -
02/02/20 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 4η Αγωνιστική
01/02/20 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
01/02/20 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΠΑΠΑΒΡΑΑΜ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ, ΝΤΑΟΥΤΙ ΜΑΡ
01/02/20 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ
Κριτές: ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
01/02/20 20:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΙΜΒΡΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙ
01/02/20 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΓΚΑΤΣΙΝΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
01/02/20 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
01/02/20 16:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ -
01/02/20 13:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
01/02/20 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
01/02/20 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
02/02/20 17:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
01/02/20 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
01/02/20 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
01/02/20 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
01/02/20 13:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
01/02/20 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
01/02/20 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞ Διαιτητές: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1η Αγωνιστική
01/02/20 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥ -
01/02/20 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -

Τελευταία Ενημέρωση: 30/01/20

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *