Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2016

IALMOPIA LIVE: ΠΑΟΚ Αλμωπίας - Κολινδρός 67-83 [ΒΙΝΤΕΟ]

Δύσκολο απόγευμα πέρασε ο ΠΑΟΚ Αλμωπίας το απόγευμα του Σαββάτου (20/2) στο ΔΑΚ Αριδαίας απέναντι στην καλή ομάδα του Κολινδρού, γνωρίζοντας την ήττα με 67-83.

Ακολουθήστε μας στην σελίδα μας στο facebook: "Πρωτάθλημα ΕΚΑΣΚΕΜ"

Από το πρώτο δεκάλεπτο και με τη διαφορά να φτάνει στους δέκα πόντους (+10) ο Κολινδρός υπερτερούσε σε άμυνα και επίθεση, με μεγάλη ευστοχία από την περιφέρεια, ενώ ο ΠΑΟΚ Αλμωπίας το μόνο που κατάφερε ήταν ένα ξέσπασμα στο 4ο δεκάλεπτο με (28) πόντους, μειώνοντας τη διαφορά. Από τους φιλοξενούμενους ξεχώρησαν οι Κατσιάνος (36π) και Πάσχος (16π), ενώ από τους γηπεδούχους οι Μπάτσος με (18π), Αμπατζιάδης (14π) και Αβρααμ (12π)