Παρασκευή, 16 Δεκεμβρίου 2016

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 17-18/12

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 17-18/12




Αναλυτικά:




Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ 15-12-2016
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 17/18/21-12-2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-12-2016
 
 
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΠΕΛΛΑ Α1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΣΙΠΚΑΣ Ι. ΚΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΓΑΡΕΦΙ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΛΟΥΤΡΑΚΙ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΚΟΥΛΗΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΑΡΕΣΤΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ Α2ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗ Μ. ΣΗΠΑΚΗ Β.
ΠΙΠΕΡΙΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑ Β1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ.
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΥΔΡΑΙΑ Β1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΓΡΑΣ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ. ΣΑΜΑΡΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-12-2016 
 
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 11.00 ΓΥΨΟΧΩΡΙ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΔΩΡΟΘΡΑΣ 11.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Β1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΔΑΦΝΗΣ 11.00 ΔΑΦΝΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙ Β2 ΤΣΙΠΑΣ Β. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ.
ΡΑΧΩΝΑΣ 11.00 ΡΑΧΩΝΑ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΙΛΤΣΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α. ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΣΗΠΑΚΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΚΑΛΗ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΟΡΜΑΣ Α1ος ΠΙΛΤΣΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ; 15.00 ΝΗΣΙ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΚΥΡΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΠΙΝΟΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ Ν ΑΕΤΟΣ Σ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΙΤΣΚΟΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΣΚΟΥΛΗΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΛΙΠΑΡΟ Β2 ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΤΣΙΠΑΣ Β. ΣΙΩΝΗ Μ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Β2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ. ΣΑΜΑΡΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21-12-206
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΣ Β1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΔΕΛΛΙΟΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΚΥΡΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΤΣΑΚΟΙ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΑΓΡΑΣ Β1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ.
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00 ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ




ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-12-2016

ΠΙΠΕΡΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟ Π1 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟ Κ.ΒΡΥ 12.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ Π2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Π2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΠΡΟΠ ΖΙΩΓΛΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 11.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 13.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΤΖΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΠΑΙΚΟ 1 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΤΖΟΥ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΑΙΚΟ 2 ΤΖΟΥ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΤΖΟΥ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 13.00 Α.Α.Γ. ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΤΖΟΥ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α.Α.Γ. ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 10.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 18-12-2016

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Α.Α. ΣΚΥΔΡΑΣ Π1 ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 11.00 ΘΗΡΙΟΠΕΤΡΑ ΗΡΑΚΛΗΣ Ε Π1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 11.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α.Α.Γ Π2 ΑΡΕΣΤΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΟΠ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΤΖ ΜΙΛΤΣΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΡΤΖ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *