Πέμπτη, 26 Ιανουαρίου 2017

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 28 & 29/1

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 28 & 29/1




Αναλυτικά:






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.01.2017



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 13η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΣ ΑΓΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΝ.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.01.2017



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 13η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΘΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΑΨΑΛΟΥ 11.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 11.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 11.00 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *