Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017

ΕΚΑΣΚΕΜ: Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων της Α' & Β' κατηγορίας

ΕΚΑΣΚΕΜ: Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων της Α' & Β' κατηγορίας



Αναλυτικά:


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2η Αγωνιστική
14/10/17 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
14/10/17 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
14/10/17 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
14/10/17 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
14/10/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ
Κριτές: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14/10/17 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
15/10/17 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15/10/17 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18/10/17 19:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
15/10/17 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15/10/17 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2η Αγωνιστική
14/10/17 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
14/10/17 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14/10/17 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ
Κριτές: ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙ, ΛΕΦΑΣ ΦΙΑΔΩΝΑΣ
14/10/17 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
14/10/17 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ
14/10/17 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2η Αγωνιστική
14/10/17 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
14/10/17 12:30 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
16/10/17 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ

Τελευταία Ενημέρωση: 13/10/17

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *