Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2017

ΕΚΑΣΚΕΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α' και Β' Κατηγορία

Με άκρως ενδιαφέροντα παιχνίδια συνεχίζει τα πρωταθλήματα με τα παιχνίδια ΑΓΕ Πιερίας-Μελίκη και Αλεξάνδρεια-Ζαφειράκης Νάουσας να ξεχωρίζουν.










3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
21/10/1720:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ0-0ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ Γ
21/10/1720:30ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ0-0ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠ
21/10/1720:30ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ0-0ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡ
21/10/1718:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ0-0ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
21/10/1718:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ0-0ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡ
21/10/1718:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ0-0ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕ



3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
21/10/1718:00ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ0-0ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟ
21/10/1716:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ0-0ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩ
21/10/1716:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ0-0ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕ
21/10/1718:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ0-0ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥ
21/10/1718:00ΓΑΛΛΙΚΟΥΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ0-0ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡ
22/10/1718:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ0-0ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗ








0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *