Τετάρτη, 15 Νοεμβρίου 2017

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων 15-18-19/11

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων 15-18-19/11


Αναλυτικά:


Πρόγραμμα αγώνων 15, 18-19/11/2017




ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.11.2017
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 14.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 14.30 Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ-ΑΛΜΩΠΟΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.11.2017


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 7η αγωνιστική

ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΚΥΔΡΑΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.11.2017



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 7η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική

ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΤΣΑΚΩΝ 11.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛ/ΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *