Πέμπτη, 29 Μαρτίου 2018

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 31/3 & 1/4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.03.2018
ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 31.03.2018

ΠΑΙΔΩΝ 15η αγωνιστική

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 13.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΙΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΑ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΝΙΚΗ 1 ΚΑΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 14η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2 ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.04.2018

ΠΑΙΔΩΝ 15η αγωνιστική

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΕ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 13.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.30 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΜΠΑΜΠΙΝΙ 14η αγωνιστική
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *