Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2018

ΕΚΑΣΚΕΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων

Αναλυτικά:



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 9η Αγωνιστική
24/11/18 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΑΝΕΤΑ
24/11/18 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24/11/18 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
24/11/18 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ
24/11/18 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
24/11/18 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
25/11/18 16:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ
25/11/18 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
25/11/18 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
25/11/18 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
25/11/18 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25/11/18 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26/11/18 18:45 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
25/11/18 12:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
25/11/18 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/11/18 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
24/11/18 16:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
25/11/18 11:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/11/18 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
24/11/18 11:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 8η Αγωνιστική
24/11/18 20:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ
Κριτές: ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΛΕΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
24/11/18 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
24/11/18 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ
Κριτές: ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ
24/11/18 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
24/11/18 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ
Κριτές: ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΛΕΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
25/11/18 14:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
25/11/18 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3η Αγωνιστική
24/11/18 16:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24/11/18 20:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
25/11/18 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *