Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ: Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Αναλυτικά:


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
16/03/1918:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔιαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΑΝΕΤΑ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16/03/1920:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16/03/1918:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΔιαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
16/03/1920:30ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
16/03/1920:30ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΔιαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16/03/1918:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΒΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ, Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/1910:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΔιαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
17/03/1912:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠΔιαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
17/03/1910:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/1912:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν.Διαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
17/03/1914:30ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΔιαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
17/03/1912:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣΔιαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/1919:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17/03/1910:00ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
17/03/1912:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΔιαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
16/03/1918:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΔιαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κριτές: ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟ, ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ
16/03/1916:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν.Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16/03/1918:00ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣΔιαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
16/03/1918:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΔιαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ
Κριτές: ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΛΕΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
16/03/1918:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΔιαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΓΚΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΑΣΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΣΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
16/03/1916:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΔιαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
16/03/1912:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
16/03/1912:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
17/03/1910:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
17/03/1918:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΔιαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
17/03/1910:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC 2 - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BCΔιαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
16/03/1911:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣΔιαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
16/03/1916:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΔιαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/1916:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΔιαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
17/03/1912:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΔιαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
17/03/1912:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BCΔιαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
16/03/1912:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
16/03/1912:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
17/03/1913:00ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΤΟΧΩ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -

Τελευταία Ενημέρωση: 15/03/19

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *