Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ: Πρόγραμμα & διαιτητές των αγώνων

Αναλυτικά:




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 8η Αγωνιστική
14/12/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
14/12/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14/12/19 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΟΥΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
14/12/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
14/12/19 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
14/12/19 19:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
15/12/19 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
15/12/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
15/12/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
15/12/19 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
15/12/19 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
15/12/19 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
15/12/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -
15/12/19 19:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
14/12/19 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
14/12/19 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
14/12/19 11:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
14/12/19 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
14/12/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
14/12/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
14/12/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
14/12/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 5η Αγωνιστική
15/12/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
15/12/19 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
14/12/19 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14/12/19 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, ΠΑΤΡΑΣΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
14/12/19 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΖΗΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
14/12/19 20:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
14/12/19 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ
14/12/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ
Κριτές: ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
14/12/19 13:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
14/12/19 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ Διαιτητές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -

Τελευταία Ενημέρωση: 13/12/19

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *