Παρασκευή, 10 Ιανουαρίου 2020

ΕΚΑΣΚΕΜ: Πρόγραμμα και διαιτητές των αγώνων 11-12/1

Αναλυτικά:



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
11/01/20 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
11/01/20 19:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΖΗΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
11/01/20 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΛΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
11/01/20 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ Διαιτητές: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
11/01/20 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
11/01/20 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
12/01/20 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
12/01/20 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
12/01/20 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
12/01/20 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
12/01/20 14:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
12/01/20 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
12/01/20 13:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -
12/01/20 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
15/01/20 20:15 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
11/01/20 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
11/01/20 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
11/01/20 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
11/01/20 11:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
11/01/20 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
13/01/20 18:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
11/01/20 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
11/01/20 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
11/01/20 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 3η Αγωνιστική
12/01/20 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
12/01/20 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
12/01/20 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η Αγωνιστική
11/01/20 17:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΖΗΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
11/01/20 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
11/01/20 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
11/01/20 18:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΚΑΛΑΒΑΖΗΣ ΚΥΡΟΣ, ΤΕΦΑΣ ΤΑΣΟΣ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
11/01/20 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟ, ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
11/01/20 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 Διαιτητές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -
11/01/20 13:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
11/01/20 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗ -

Τελευταία Ενημέρωση: 09/01/20

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *