Παρασκευή, 31 Οκτωβρίου 2014

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 1 & 2/11

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 1 & 2/11


Αναλυτικά:





ΣΑΒΒΑΤΟ 1-11-2014

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00
ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ-ΡΙΖΟ Α1
ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00
ΡΙΖΑΡΙ-ΑΣΠΡΟ Α1
ΖΓΟΥΡΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 15.00
Ν. ΠΕΛΛΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ Σ. ΔΕΛΛΙΟΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.30
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ-ΝΗΣΙ Α1ος
ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ

ΟΡΜΑΣ 15.00
ΟΡΜΑ-ΤΣΑΚΟΙ Α1ος
ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΑΤΣΟΣ

ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00
ΔΩΡΟΘΕΑ-ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΟΥ ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ

ΑΞΟΥ 15.00
ΑΞΟΣ-ΑΘΥΡΑ Α2ος
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΣΚΟΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00
ΜΕΛΙΣΣΙ-Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΥΡΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ-ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α2ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΣΙΩΝΗΣ Α. ΜΗΤΡΟΥ

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ-ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ

Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος
ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ-ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 15.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ-ΑΓΡΑΣ Β1
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΖΕΡΒΗ-ΣΩΣΑΝΔΡΑ Β1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ.

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΕΣΗΜΕΡΙ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ+ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ Β1
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΣΚΟΥΛΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ-ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ Β1
ΤΣΙΠΑΣ Β. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 15.00
Σ.Φ. ΠΑΟΚ Γ-Α. ΛΟΥΚΑΣ Β2
ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
ΔΡΟΣΕΡΟ-ΡΑΧΩΝΑ Β2
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2-11-2014

ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ 15.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.Β.-ΑΨΑΛΟΣ Α1
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ.

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΛΜΩΠΟΣ Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΣΥΡΩΚΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΥΔΡΑΙΑ Α1ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ

ΙΔΑΣ 15.00
ΙΔΑ-ΒΟΡΕΙΝΟ Α1ος
ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00
ΓΑΡΕΦΙ-ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΡΝΙΣΣΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ Α1ος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ

Π. ΗΛΙΑ 15.00
Π. ΗΛΙΑΣ-ΑΡΣΕΝΙ Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ-ΚΑΛΗ Α2ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΜΙΣΚΟΣ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΞΙΦΙΑΝΗΣ 15.00
ΞΙΦΙΑΝΗ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 15.00
ΑΓΡΟΣΥΚΙΑ-Ν. ΑΕΤΟΣ Σ Β2
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ-ΔΑΜΙΑΝΟ Β2
ΑΡΓΥΡΟΣ ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.

ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00
ΠΕΤΡΙΑ-ΓΥΨΟΧΩΡΙ Β2
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ Σ. ΒΛΑΔΙΚΑΣ

1 σχόλια:

  1. απ την Αλμωπία δεν υπάρχει ούτε ένας διαιτητής στην Α1 !!!!!!!!!!!!!!!! τι είναι αυτα ????

    ΑπάντησηΔιαγραφή

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *