Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου 2016

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε τους διαιτητές των αγώνων 22-23/10

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε τους διαιτητές των αγώνων 22-23/10





Ακολουθήστε μας στην σελίδα μας στο facebook: "Πρωταθλήματα ΕΠΣ Πέλλας"






Αναλυτικά:



ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-10-2016 

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΕΔΕΣΣΑΣΙΚΟΣ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΠΕΛΛΑΣ 16.00 ΠΕΛΛΑ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ Α1 ΦΩΤΙΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΠΑΛΛΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.00 ΑΡΣΕΝΙ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΡΙΖΑΡΙ ΝΗΣΙ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 16.00 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Α1ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. 

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΖΕΡΒΗ Α1ος ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 

ΟΡΜΑΣ 16.00 ΟΡΜΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΜΙΣΚΟΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΜΠΙΝΟΣ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 16.00 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ ΓΙΑΝ 16.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ Ν ΑΕΤΟΣ Σ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΚΟΥΛΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ 

Α ΛΟΥΚΑ 16.00 Α ΛΟΥΚΑΣ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ. ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2016 

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΑΓΡΑΣ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΣΙΩΝΗ Μ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ. 

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 11.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ. ΣΙΩΝΗΣ Β. ΣΗΠΑΚΗ Β. 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 11.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ ΛΙΠΑΡΟ Β2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ 

ΣΦΑΓΕΙΩΝ ΓΙΑΝ 11.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΔΑΧΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΑΛΑΤΖΑΣ
  ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΚΑΛΗ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ. ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝ 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΙΠΚΑΣ Ι. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 16.00 ΓΑΡΕΦΙ ΑΨΑΛΟΣ Α1ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ Β. 

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 

ΑΘΥΡΩΝ 16.00 ΑΘΥΡΑ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΣΚΟΥΛΗΣ 

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ 

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΓΥΨΟΧΩΡΙ Α2ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 

Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.00 Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΞΟΣ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΥΔΡΑΙΑΣ 16.00 ΥΔΡΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Β1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΣΙΩΝΗ Μ.
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 

ΤΣΑΚΩΝ 16.00 ΤΣΑΚΟΙ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ Β1 ΠΙΛΤΣΗΣ ΡΟΔΙΚΤΣΗΣ ΣΗΠΑΚΗ Β. 

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑ Β2 ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ 

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΛΙΠΟΧΩΡΙ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 26-10-2016 

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Κ ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΕΞΑΠΛΑΤΝΟΥ 15.30 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟ Κ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΨΑΛΟΥ 15.30 ΑΨΑΛΟΣ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Κ ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΜΙΣΚΟΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Κ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ 

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΚΕΡΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Κ ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΣΗΠΑΚΗΣ

ΠΕΛΛΑΣ 15.30 ΠΕΛΛΑ ΟΡΜΑ Κ ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.30 ΜΕΛΙΣΣΙ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΜΑΝΔΑΛΟ Κ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α. ΜΠΙΝΟΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *