Παρασκευή, 2 Δεκεμβρίου 2016

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στο νομό Πέλλας

Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ 1-12-2016
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 3/4-12-2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-12-2016 
 
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α2ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΑΡΕΣΤΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΓΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΣΙΩΝΗΣ Β. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΡΝΙΣΣΑ Β1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Β1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΚΟΥΛΗΣ ΣΙΩΝΗ Μ.
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00 ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ ΥΔΡΑΙΑ Β1 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΙΑ Β2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.0 ΔΥΤΙΚΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2016 
 
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 11.00 ΓΥΨΟΧΩΡΙ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ
ΠΙΠΕΡΙΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 11.00 ΓΑΡΕΦΙ ΟΡΜΑ Α1ος ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΕΛΛΑ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΑΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ.
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΔΑΧΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΝΗΣΙ Α1ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 Ν ΑΕΤΟΣ Σ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΣΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΛΙΠΟΧΩΡΙ Β2 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ. ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Β2 ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ ΔΑΦΝΗ Β2 ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΣΙΩΝΗ Μ. ΣΗΠΑΚΗ Β.

ΤΕΤΑΡΤΗ 7-12-2016 
 
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΖΓΟΥΡΟΣ




ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-12-2016 
 
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟ Π1 ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 12.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π2 ΑΡΕΣΤΗΣ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ Γ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ Π2 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 11.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΤΖΟΥΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 10.00 ΑΞΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΤΖΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΑΓ ΤΖΟΥΝ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.00 ΠΑΙΚΟ 1 ΠΑΙΚΟ 2 ΤΖΟΥΝ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 12.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Γ ΤΖΟΥΝ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Γ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΤΖΟΥΝ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΤΖ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 12.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΑΓ ΠΡΤΖ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-12-2016 
 
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ε Π1 ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 11.00 ΑΑΓ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Π2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΤΖΟΥΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΤΖ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 11.00 ΘΗΡΙΟΠΕΤΡΑ ΑΛΜΩΠΟΣ Π1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔ/ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *