Πέμπτη, 30 Μαρτίου 2017

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 1-2/3

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 1-2/3






Αναλυτικά:


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.04.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (21η αγωνιστική)

ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
ΟΡΜΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΞΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
ΤΣΑΚΩΝ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΠΕΤΡΙΑΣ 17.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.04.2017


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (21η αγωνιστική)
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΖΕΡΒΗΣ 17.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 17.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΑΓΡΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΔΥΤΙΚΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΠΟΝ.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
Α. ΛΟΥΚΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *