Τρίτη 7 Νοεμβρίου 2017

Β' ΕΚΑΣΚΕΜ: Πρώτη εκτός έδρας επιτυχία για την Κούπα Κιλκίς - Στις λεπτομέρειες τη νίκη ο Φίλιππος Ν.Πέλλας

Κολινδρός - ΚΟΥΠΑ Κιλκίς 58-61

Πρώτη εκτός έδρας επιτυχία για την ανδρική ομάδα μας επι του Κολινδρου κατερινης 58-61!!!Ενα μεγάλο μπράβο σε παίκτες προπονητικό team και τους πιστούς ακόλουθους φιλαθλους μας.

Ατρόμητοι Ν.Σάντας - Φίλιππος Ν.Πέλλας 55-58

Η σπουδαία εμφάνιση δεν απέτρεψε την Ήττα απο τον Φίλιππο Νέας Πέλλας με σκορ 55-58 για την 4η αγωνιστική πρωταθλήματος της Β ΕΚΑΣΚΕΜ.Το παιχνίδι κρίθηκε στις λεπτομέριες στην τελευταία περίοδο του αγώνα!ευχαριστούμε όσους παρευρέθηκαν στο γήπεδο! Συνεχίζουμε με προσπάθεια και οι επιτυχίες θα έρθουν!