Παρασκευή, 8 Δεκεμβρίου 2017

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε τους διαιτητές των αγώνων 9-10/12

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε τους διαιτητές των αγώνων 9-10/12


Αναλυτικά:




Οι διαιτητές των αγώνων 9&10/12/2017
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 9/10-12-2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΝΗΣΙ Α1ος ΦΩΤΙΑΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΜΠΙΝΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ Β ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΜΗΤΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ Β2 ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΜΙΣΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ
Ν ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Ν ΠΕΛΛΑ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ. ΜΙΛΤΣΗΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 14.30 ΔΩΡΟΘΕΑ ΖΕΡΒΗ Β1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 ΠΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ Ι. ΖΓΟΥΡΟΣ ΜΠΑΛΛΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΣΑΜΑΡΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΓΑΡΕΦΙ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΑΡΣΕΝΙ Α2ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ. ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 ΠΕΤΡΙΑ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΟΛΛΙΟΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ ΛΙΠΟΧΩΡΙ Β2 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ





ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΑΣ Π ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.00 ΠΕΛΛΑ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Π ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΟΠ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΞΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΤΖΟΥ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΤΖΟΥ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΚΑΛΗ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΑΓ 1 ΑΞΟΣ ΤΖΟΥ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΑΑΓ 2 ΤΖΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΞΟΣ ΑΑΓ 1 ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΑΓ 2 ΠΡΤΖ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΚΑΛΗ 1 ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΒΑΒ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΕΛΛΑ ΒΑΒ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΒΑΒ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 12.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΑΑΓ Π ΒΛΑΔΙΚΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΑΠΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Π ΚΟΛΛΙΟΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΜΕΛΙΣΣΙ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΤΖΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖΟΥ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΒΑΒ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *