Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2018

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στο νομό Πέλλας 24-25/2

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στο νομό Πέλλας 24-25/2


Αναλυτικά:



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 24/25-2-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-2-2018
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΣΙΠΚΑΣ Ι. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΑΡΣΕΝΙ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΔΙΝΑΚΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΤΣΑΚΟΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΖΕΡΒΗ Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ



ΚΥΡΙΑΚΗ 25-2-2018
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 13.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΔΑΦΝΗ Β2 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΕΤΡΙΑΣ 14.00 ΠΕΤΡΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΝΗΣΙ Α1ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ Ι. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΙΤΣΚΟΣ
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Β1 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Β2 ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
Ν ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Ν ΠΕΛΛΑ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗΣ Β. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΔΥΤΙΚΟ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β2 ΚΟΛΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΛΙΠΟΧΩΡΙ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ


ΤΕΤΑΡΤΗ 28-2-2018
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.30 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *