Παρασκευή, 30 Μαρτίου 2018

EKAΣΚΕΜ:To πρόγραμμα και οι διαιτητές

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές για την τελευταία αγωνιστική πριν τη διακοπή για το Πάσχα.












Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
31/03/1818:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΔιαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
31/03/1818:00ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BCΔιαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ, ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
31/03/1818:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔιαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
31/03/1818:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΔιαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
31/03/1818:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣΔιαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04/04/1819:30ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/1812:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣΔιαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
01/04/1812:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
01/04/1814:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΔιαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
01/04/1819:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
01/04/1812:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΔιαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
03/04/1816:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΔιαιτητές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/1812:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣΔιαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
31/03/1816:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
01/04/1814:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
02/04/1815:45Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/1816:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
03/04/1814:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ -
11/04/1815:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΔιαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
31/03/1812:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν.Διαιτητές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ -
01/04/1816:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΔιαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
31/03/1820:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣΔιαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
31/03/1818:00ΚΙΛΚΙΣΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣΔιαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
31/03/1818:00ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν.Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
31/03/1818:00ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣΔιαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ, ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
31/03/1816:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
12/04/1820:00ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΔιαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
01/04/1816:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΔιαιτητές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ -
01/04/1812:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΔιαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
04/04/1817:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν.Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
11/04/1817:00ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν.Διαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
11/04/1817:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΔιαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
12/04/1814:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣΔιαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/1810:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣΔιαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
01/04/1810:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
01/04/1817:30ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
01/04/1810:00ΚΙΛΚΙΣΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΔιαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
11/04/1812:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΔιαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/1814:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
31/03/1810:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΔιαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
01/04/1812:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΔιαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -






0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *