Παρασκευή, 30 Μαρτίου 2018

ΕΚΑΣΚΕΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων

Αναλυτικά:





ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
31/03/18 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
31/03/18 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ, ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
31/03/18 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
31/03/18 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
31/03/18 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04/04/18 19:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/18 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
01/04/18 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
01/04/18 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
01/04/18 19:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
01/04/18 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
03/04/18 16:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/18 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
31/03/18 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
01/04/18 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
02/04/18 15:45 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/18 16:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
03/04/18 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ -
11/04/18 15:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
31/03/18 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ -
01/04/18 16:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
31/03/18 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
31/03/18 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
31/03/18 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
31/03/18 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ, ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
31/03/18 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
12/04/18 20:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
01/04/18 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ -
01/04/18 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
04/04/18 17:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
11/04/18 17:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
11/04/18 17:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
12/04/18 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/18 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
01/04/18 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
01/04/18 17:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
01/04/18 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
11/04/18 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
31/03/18 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
31/03/18 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
01/04/18 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *