Παρασκευή, 13 Απριλίου 2018

ΕΚΑΣΚΕΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων 14-15/4

Αναλυτικά:



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
14/04/18 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14/04/18 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Κριτές: ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14/04/18 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΓΚΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΜΗΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΑΠΑΝΤΑΗ ΑΛΕΚΑ
14/04/18 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
14/04/18 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟ - ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
14/04/18 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
15/04/18 12:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ -
15/04/18 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
15/04/18 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ -
15/04/18 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
15/04/18 15:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
15/04/18 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
14/04/18 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
14/04/18 16:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
14/04/18 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
14/04/18 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
14/04/18 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14/04/18 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ, ΛΕΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14/04/18 20:30 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ
14/04/18 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ
14/04/18 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
15/04/18 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
15/04/18 12:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
15/04/18 12:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
14/04/18 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
15/04/18 15:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
15/04/18 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
15/04/18 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
15/04/18 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
15/04/18 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *