Τρίτη, 9 Οκτωβρίου 2018

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων 10, 13, 14 & 17/10

Αναλυτικά:





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.10.2018
(ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 16.00
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική

ΑΓΡΑ 16.00
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

Ν. ΠΕΛΛΑΣ 16.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00
ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2000

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΙΔΑΣ 16.00
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ

Π. ΗΛΙΑ 16.00
ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

Α. ΛΟΥΚΑ 16.00
ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ

ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.00
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ

ΛΙΠΑΡΟΥ 16.00
ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική

ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.00
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.10.2018
(ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ)

ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 2000

ΚΑΛΗΣ 16.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ-Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *