Παρασκευή, 16 Νοεμβρίου 2018

ΕΚΑΣΚΕΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων 17-18/11

Αναλυτικά:



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 8η Αγωνιστική
17/11/18 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17/11/18 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
17/11/18 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Κριτές: ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17/11/18 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
17/11/18 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
Κριτές: ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17/11/18 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
18/11/18 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
18/11/18 19:30 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
18/11/18 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
18/11/18 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
17/11/18 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18/11/18 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18/11/18 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18/11/18 12:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/11/18 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
18/11/18 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/11/18 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
18/11/18 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
18/11/18 14:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
18/11/18 17:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 7η Αγωνιστική
17/11/18 18:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ
Γυμνασίαρχος: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗ, Κριτές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17/11/18 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΣΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΣΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΩΣΤΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
17/11/18 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ, Κριτές: ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17/11/18 18:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ, ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
17/11/18 20:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
18/11/18 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2η Αγωνιστική
17/11/18 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
17/11/18 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
18/11/18 13:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ -
18/11/18 11:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ -

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *