Παρασκευή, 1 Φεβρουαρίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ: Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων

Αναλυτικά:




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 4η Αγωνιστική
02/02/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΑΝΕΤΑ
02/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
02/02/19 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κριτές: ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΧΑΡΙΣΗ ΕΛΣΑ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
02/02/19 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, Κριτές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ
02/02/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
02/02/19 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
03/02/19 10:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
03/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
03/02/19 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
03/02/19 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
03/02/19 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
03/02/19 14:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
03/02/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
03/02/19 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η Αγωνιστική
03/02/19 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κριτές: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ
03/02/19 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΑΝΕΤΑ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 5η Αγωνιστική
02/02/19 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
02/02/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Κριτές: ΛΕΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
02/02/19 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
02/02/19 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΙΜΒΡΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
02/02/19 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
02/02/19 17:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
03/02/19 10:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
03/02/19 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
03/02/19 11:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
03/02/19 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC 2 Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
02/02/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
02/02/19 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
03/02/19 16:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
03/02/19 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
03/02/19 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
02/02/19 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΤΟΧΩ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
02/02/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
02/02/19 16:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -

Τελευταία Ενημέρωση: 31/01/19

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *