Τρίτη, 14 Μαΐου 2019

Οι υποψήφιοι και τα Τοπικά Συμβούλια στο Δήμο Αλμωπίας [ΜΕΡΟΣ 2]

Φάκελος Δημοτικές Εκλογές 2019 - Δείτε τους συνδυασμούς και τους υποψήφιους Συμβούλους Κοινοτήτων Αλμωπίας (άνω 300 κατοίκων)



Κοινότητα Ίδας

Α. Τον συνδυασμό «Η ΑΛΜΩΠΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΒΑΡΔΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΗΝΑ
2. ΒΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΓΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΚΟΡΟΞΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΜΠΟΖΙΝΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΕΝΟΥ
7. ΤΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΟΡΕΝΤΣΗΣ ΜΠΕΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΙΔΑ ΕΔΩ ΖΟΥΜΕ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΚΟΣΜΑ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
4. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
5. ΜΠΕΝΤΣΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

Κοινότητα Κωνσταντίας

Α. Τον συνδυασμό «ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
3. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΕΡΕΜΕΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΣΚΟΠΕΛΙΤΟΥ ΗΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. Τον συνδυασμό «ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ, ΥΠΕΥΘΥΝΑ & ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΦΩΤΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

Κοινότητα Λουτρακίου

Α. Τον συνδυασμό «ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΟΡΑΜΑ ΖΩΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΑΔΡΑΜΑΝΗ ΣΕΡΚΙΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΩΜΑ
2. ΓΙΑΓΚΗ ΤΖΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΤΗΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΛΕΠΙΤΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΥΣΙΤΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΟΥΤΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
8. ΠΛΕΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΑΔΡΑΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΟΥ
2. ΙΣΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΛΥΣΙΤΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΠΟΥΡΝΑΖΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΡΝΑΖΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΣΟΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΛΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Λυκοστόμου

Τον συνδυασμό «ΜΑΧΗΤΕΣ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ (ΝΤΑΝΗ) του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΤΣΑΚΩΝΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΧΕΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Μεγαπλατάνου

Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΑΡΧΗ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΖΑΡΩΤΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 

Κοινότητα Μηλέας

Α. Τον συνδυασμό «Η ΑΛΜΩΠΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΔΟΒΛΕΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΜΠΑΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΡΙΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Β. Τον συνδυασμό «ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΗΛΙΑ - ΡΙΖΟΧΩΡΙ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΔΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΡΕΚΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΡΥΣΙΔΗΣ (ΚΡΟΙΦ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Νότιας

Α. Τον συνδυασμό «Ενωμένοι για την Νότια» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΖΕΥΓΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΥΜΕΩΝ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
5. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΜΕΡΑ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ
4. ΣΕΡΕΜΕΤΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΤΣΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

Κοινότητα Ξιφιανής

Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΞΙΦΙΑΝΗΣ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1.ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΑΪΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΗΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4.ΝΑΖΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5.ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

Β. Τον συνδυασμό «ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΙΦΙΑΝΗ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΣΑΛΕΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΖΙΑΦΑΣ–ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΤΟΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
5. ΤΟΥΜΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Κοινότητα Όρμας

Τον συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΡΜΑΣ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΕΝΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΗΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΜΠΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
4. ΜΠΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Περίκλειας

Τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ-ΛΑΓΚΑΔΙΑ» άνευ εμβλήματος με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

1. ΔΕΛΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΠΟΠΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΤΣΕΧΙΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΦΕΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ



Οι υποψήφιοι και τα Τοπικά Συμβούλια στο Δήμο Αλμωπίας [ΜΕΡΟΣ 1]

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *