Δευτέρα, 17 Οκτωβρίου 2016

Κύπελλο Γ’ Εθνικής: Τα τελικά αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής

Κύπελλο Γ’ Εθνικής – 1η αγωνιστική
Κυριακή 16/10 – 15:00






1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Ποντίων 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας (0-0 κ.α) 0-2 ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΕΛΙΚΟ
ΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ: 
Παπασυμεών σε Γιώτα, Δούκας σε Καραγιαννίδη, Γ. Ελευθεριάδης 0-1, Μητσιός σε Καραγιαννίδη, Κιουλτζόπουλος 0-2, Μάντζιος σε Καραγιαννίδη, Σιδώρης σε Γιώτα, Βόσδου σε Καραγιαννίδη.
Διαιτήτευσαν οι κ.κ. Παυλίδης, Γιάντσης, Παπαδάκης (Ημαθίας).
Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ (Β. Αλεξόπουλος): Γιώτας, Τοπαλίδης, Αγτζίδης (64’ Βοσνιάδης), Πιαστόπουλος, Μάντζιος, Μαυρής (85’ Στεφανίδης), Μητσιός, Χαρίσης (64’ Βόσδου), Τόπτσης, Δούκας, Αθανασιάδης.
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ )Γ. Τυριακίδης): Μένιος, Κιουλτζόπουλος, Παπασυμεών, Ζαρογιάννης, Παπαζούδης, Γ. Ελευθεριάδης, Κώνστας (65’ Ζαμίδης), Διαμαντίδης (83’ Καραγιαννίδης), Τσιμτσιρίδης, Ναγκόρο (66’ Σιδώρης), Τσιρλίδης.

Μακεδονικός Φούφα-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Δράμας (0-0 κ.α) 1-0 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΕΛΙΚΟ
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης (3-3 κ.α) 4-5 ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

* Περνάει χωρίς αγώνα στην επόμενη φάση η Καβάλα 





2ος όμιλος

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 15/10 – 15:00)
ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Λάρισας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρακία Κωστακιών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (1-1 κ.α) 3-0 ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΕΛΙΚΟ
Πιερικός-Πύδνα Κίτρους (0-0 κ.α) 9-10 ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΕΛΙΚΟ




3ος όμιλος

ΑΟ Χαλκίς-Αχαϊκή 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Θήβα (3-3 κ.α) 4-3 ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΕΛΙΚΟ
Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή (1-1 κ.α) 1-3 ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναργειακός-Ένωση Ερμιονίδας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Λουτράκι 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός 2-3 ΤΕΛΙΚΟ (11:00)

* Περνάει στην επόμενη φάση ο Φωστήρας




4oς όμιλος


Ρόδος-Ιάλυσος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατσαλένιος-Ερμής Ζωνιανών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Εργοτέλης (1-1 κ.α) 11-12 ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΕΛΙΚΟ
Κηφισιά-Προοδευτική 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλυσιακός-Ιωνικός (2-2 κ.α) 4-2 ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 15/10 – 15:00)
Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

* Περνάει στην επόμενη φάση ο Πανθηραϊκός
Ακολουθήστε μας στην σελίδα μας στο facebook: "Πρωταθλήματα ΕΠΣ Πέλλας"


matiespellas.gr
mikriliga.com

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *