Παρασκευή, 18 Νοεμβρίου 2016

ΕΚΑΣΚΕΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων Α' & Β' κατηγορίας του Σαββάτου 19/11

ΕΚΑΣΚΕΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων Α' & Β' κατηγορίας του Σαββάτου 19/11



Αναλυτικά:


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

7η Αγωνιστική

Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
19/11/1620:30ΕΔΕΣΣΑΣΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ0-0

19/11/1618:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ0-0

19/11/1618:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ0-0

19/11/1618:00ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ0-0

19/11/1618:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 20110-0

19/11/1618:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ0-0




Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

3η Αγωνιστική

Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
19/11/1618:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ0-0

19/11/1620:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ0-0

19/11/1618:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ0-0

19/11/1618:00ΓΑΛΛΙΚΟΥΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ0-0




Διαιτητές: 


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 7η Αγωνιστική
19/11/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ
19/11/16 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟ - ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ
19/11/16 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Κριτές: ΝΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
19/11/16 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011 Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19/11/16 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
19/11/16 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΣΑΛΑ ΤΖΟΑΝΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
20/11/16 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
20/11/16 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
20/11/16 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
20/11/16 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
20/11/16 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
20/11/16 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
20/11/16 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
20/11/16 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
20/11/16 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
20/11/16 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
20/11/16 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
20/11/16 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
20/11/16 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3η Αγωνιστική
19/11/16 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
19/11/16 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
19/11/16 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κριτές: ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΜΠΕΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ, ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
19/11/16 18:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
19/11/16 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
19/11/16 12:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
19/11/16 13:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ -

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *