Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2017

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 4-5/2

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 4-5/2




Αναλυτικά:



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.02.2017


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.02.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 14η αγωνιστική

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ

ΟΡΜΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΖΕΡΒΗΣ 15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΞΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΓΡΑ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΙΠΕΡΙΑΣ 15.00
ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00
ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 05.02.2017


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 14η αγωνιστική

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00
ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00
Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 15η αγωνιστική

ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 11η αγωνιστική

ΔΑΦΝΗΣ 11.00
ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 11.00
ΠΟΝ.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 08.02.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 14η αγωνιστική

ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΣ ΑΓΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *