Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2017

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές των αγώνων 18,19 & 22 Φεβρουαρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 18/19/22-2-2017 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-2-2017 

Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΡΣΕΝΙ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΒΥΡΩΖΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΗΤΡΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΜΠΑΛΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΕΛΛΑ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΥΡΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΤΣΙΠΑΣ Β. ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΟΡΜΑ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ.
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος ΦΩΤΙΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 Ν ΑΕΤΟΣ Σ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ Α2ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΤΣΑΚΟΙ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΣΙΩΝΗ Μ.
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΑΓΡΑΣ Β1 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Β1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-2-2017
ΑΨΑΛΟΥ 11.30 ΑΨΑΛΟΣ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ.
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙΣ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΜΗΤΡΟΥ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 15.00 ΓΥΨΟΧΩΡΙ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00 ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΣΙΩΝΗΣ Β. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΚΥΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΦΝΗ Β2 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Α.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β2 ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΙΩΝΗ Μ. ΣΗΠΑΚΗ Β.
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΛΙΠΟΧΩΡΙ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΜΙΛΤΣΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΛΙΠΑΡΟ Β2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΙΩΤΗΣ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΔΥΤΙΚΟ ΠΕΤΡΙΑ Β2 ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΜΗΤΩΝΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-2-2017
ΑΨΑΛΟΥ 15.30; ΑΨΑΛΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Κ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΠΙΝΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 ΠΕΛΛΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Κ ΦΩΤΙΑΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΛΑΤΖΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ







ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-2-2017
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ Α Π1 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ´ΠΕΛΛΑ´ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΠΡΟΠ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΟΠ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 12.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.00 ΑΞΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΤΖΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΤΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Γ ΠΑΙΚΟ 2 ΤΖΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.00 ΑΑΓ ΠΑΙΚΟ 1 ΤΖΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 12.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Γ ΤΖΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 13.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΑΑΓ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-2-2017
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ε Π1 ΒΛΑΔΙΚΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 11.00 ΘΗΡΙΟΠΕΤΡΑ ΜΑΝΔΑΛΟ Π1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ Π2 ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 11.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ Γ Π2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 12.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Π2 ΑΡΕΣΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΣΑΜΑΡΑΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *