Τετάρτη, 19 Απριλίου 2017

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 22 & 23/4

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 22 & 23/4





Αναλυτικά:





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.04.2017


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (23η αγωνιστική)
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. - Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 17.00 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΞΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (24η αγωνιστική)
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
ΔΑΦΝΗΣ 17.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.04.2017


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (23η αγωνιστική)
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΑΓΡΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
ΖΕΡΒΗΣ 17.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
ΤΣΑΚΩΝ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΑΣ ΑΓΡΑ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
Α. ΛΟΥΚΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΡΑΧΩΝΑΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΟΝ.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *