Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 2017

ΕΚΑΣΚΕΜ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για τους αγώνες 16-17/12

Τελευταία αγωνιστική για το 2017 στα πρωταθλήματα,με τα παιχνίδια σε Έδεσσα και Αιγίνιο να ξεχωρίζουν στην Α' ΕΚΑΣΚΕΜ,ενώ στη Β' σημαντικά παιχνίδια γίνονται σε Κατερίνη και Διον.










ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
16/12/1718:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΔιαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
16/12/1718:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΔιαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΓΚΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΚΑΠΑΝΤΑΗ ΑΛΕΚΑ, ΜΗΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
16/12/1720:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣΔιαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
16/12/1721:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΔιαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16/12/1718:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΔιαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟ - ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ
16/12/1718:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Κριτές: ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ




ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/12/1714:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BCΔιαιτητές: ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18/12/1718:30Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20/12/1718:30ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
17/12/1711:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠΔιαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ -
17/12/1712:00ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣΔιαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
17/12/1710:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
21/12/1718:30ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠΔιαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
21/12/1717:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΔιαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
17/12/1712:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΔιαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
17/12/1712:302ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BCΔιαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
17/12/1714:30ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΔιαιτητές: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
17/12/1712:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
17/12/1710:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
19/12/1718:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/12/1714:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΔιαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
17/12/1712:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ



Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
16/12/1718:002ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠΔιαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΦΥΛΑΚΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16/12/1720:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣΔιαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ
Κριτές: ΛΑΠΠΑ ΞΕΝΙΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ
16/12/1718:00ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣΔιαιτητές: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙ, ΛΕΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΛΕΦΑΣ ΦΙΑΔΩΝΑΣ
16/12/1718:00ΓΑΛΛΙΚΟΥΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΔιαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κριτές: ΤΣΟΥΛΦΑΪΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ, ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
16/12/1718:00ΔΙΟΥΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΔιαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
16/12/1718:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ, ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2η Αγωνιστική
20/12/1719:30Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BCΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
20/12/1720:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΔιαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ









0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *