Παρασκευή, 2 Μαρτίου 2018

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές των αγώνων 3,4,5 & 7/3/2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 24/25-2-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-3-2018
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.30 ΓΑΡΕΦΙ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.30 ΥΔΡΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.30 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.30 ΑΡΝΙΣΣΑ ΝΗΣΙ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΖΕΡΒΗΣ 15.30 ΖΕΡΒΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.30 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΠΙΛΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.30 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Ν ΠΕΛΛΑ Β2 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΔΑΦΝΗΣ 15.30 ΔΑΦΝΗ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΚΟΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3-2018
ΡΑΧΩΝΑΣ 11.30 ΡΑΧΩΝΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Β2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 12.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΟΡΜΑ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 ΠΕΛΛΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.30 ΑΨΑΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΒΥΡΩΖΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.30 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΚΑΛΗ Α1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.30` ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.30 ΡΙΖΑΡΙ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΚΕΡΑΣΙΑ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΑΘΥΡΩΝ 15.30 ΑΘΥΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΜΠΕΤΤΑΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΞΟΣ Α2ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΚΟΛΛΙΟΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.30 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΠΙΛΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.30 ΑΡΣΕΝΙ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Α2ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.30 ΛΙΠΑΡΟ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.30 ΠΕΤΡΙΑ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΜΙΣΚΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.30 ΔΩΡΟΘΕΑ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ



ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-3-2018
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Π ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Π ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 13.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΕΛΛΑ Π ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 14.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΑΣ Π ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΟΠ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΟΠ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΞΟΣ ΠΡΟΠ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΤΖ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ ΤΖ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΚΑΛΗ ΑΞΟΣ ΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΑΓ 2 ΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 12.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΞΟΣ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 1 11.00 ΑΑΓ 1 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 11.00 ΚΑΛΗ 1 ΑΑΓ 2 ΠΡΤΖ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΒΑΒ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ ΒΑΒ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΒΑΒ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3-2018
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.30 ΑΡΝΙΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΑΡΓΥΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΜΕΛΙΣΣΙ ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΑΣ ΠΡΟΠ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΑΣ ΠΡΟΠ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΑΣ ΠΡΤΖ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΑΣ ΒΑΒ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 5-3-2018

ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 16.00 ΑΑΓ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 7-3-2018
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ Π ΠΙΛΤΣΗΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *