Παρασκευή, 3 Ιανουαρίου 2020

ΕΚΑΣΚΕΜ: Πρόγραμμα και διαιτητές των αγώνων

Αναλυτικά:



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
04/01/20 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ
04/01/20 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κριτές: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04/01/20 18:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟ, ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
04/01/20 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΟΥΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
04/01/20 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κριτές: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04/01/20 15:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟ, ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
05/01/20 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
05/01/20 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
05/01/20 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
05/01/20 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
05/01/20 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
05/01/20 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
05/01/20 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
05/01/20 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
04/01/20 10:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
04/01/20 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
04/01/20 13:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
04/01/20 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
04/01/20 13:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
04/01/20 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
04/01/20 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
04/01/20 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2η Αγωνιστική
05/01/20 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
05/01/20 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
05/01/20 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 13η Αγωνιστική
04/01/20 17:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ, ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
04/01/20 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΖΗΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
04/01/20 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
04/01/20 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ, ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
04/01/20 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
04/01/20 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
04/01/20 11:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
07/01/20 18:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ -

Τελευταία Ενημέρωση: 02/01/20

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *