Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου 2016

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε όλο το πρόγραμμα των αγώνων έως 14/12

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε όλο το πρόγραμμα των αγώνων


 

Τετάρτη 7/12

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική (εξ αναβολής)
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Σάββατο 10/12 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 10η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΟΡΜΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΣ ΑΓΡΑ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ

Κυριακή 11/12


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 10η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡ. Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 Π..ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Τετάρτη 14/12

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΡΕΒΑΝΣ)
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.30 Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ (Α αγώνας 0-2)
ΑΨΑΛΟΥ 14.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ (1-2)
ΠΕΛΛΑΣ 14.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ-ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ (4-3)
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 14.30 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ (2-0)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική (εξ αναβολ'ης)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *