Παρασκευή, 10 Φεβρουαρίου 2017

ΕΚΑΣΚΕΜ: Ορισμοί διαιτητών

ΕΚΑΣΚΕΜ: Ορισμοί διαιτητών



Αναλυτικά:


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 6η Αγωνιστική
11/02/17 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
11/02/17 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΡΥΝΗ, ΖΟΥΖΩ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
11/02/17 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΝΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
11/02/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11/02/17 20:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ, ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
11/02/17 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011 Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΤΑΝΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Κριτές: ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική
12/02/17 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ Διαιτητές: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12/02/17 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12/02/17 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
12/02/17 10:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
12/02/17 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
12/02/17 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
12/02/17 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
12/02/17 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011 Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
12/02/17 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
12/02/17 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ
12/02/17 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ Διαιτητές: ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η Αγωνιστική
12/02/17 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 4η Αγωνιστική
11/02/17 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ
Κριτές: ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11/02/17 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΤΑΝΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Κριτές: ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
11/02/17 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ Διαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΑΓΛΑΪΑ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
11/02/17 18:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ - ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙ, ΝΤΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *