Παρασκευή, 12 Μαΐου 2017

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στο νομό Πέλλας

Ε.Π.Σ.Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ 11-5-2017
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 13/14/17-5-2017 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-5-2017 

ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ Χ. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΖΙΩΓΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΡΣΕΝΙ Α1 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΚΥΡΟΥ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΑΛΑΤΖΑΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ
ΖΕΡΒΗΣ 17.00 ΖΕΡΒΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Α1ος ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΝΗΣΙ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α2ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 ΣΦ ΠΑΟΚ Γ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α2ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΣΙΠΚΑΣ Ι. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 17.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΛΙΠΟΧΩΡΙ Β2 ΣΗΠΑΚΗΣ Γ. ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-5-2017
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΕΛΛΑ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΚΑΛΗ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΨΑΛΟΣ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΑΛΑΤΖΑΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΟΡΜΑΣ 17.00 ΟΡΜΑ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΙΩΝΗ Μ. ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ.
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 Ν ΑΕΤΟΣ Σ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΒ Α2ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΣΗΠΑΚΗΣ Γ.
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΓΥΨΟΧΩΡΙ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 17.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΑΞΟΣ Α2ος ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΜΗΤΡΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΠΕΤΡΙΑΣ 17.00 ΠΕΤΡΙΑ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Β2 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΡΑΧΩΝΑΣ 17.00 ΡΑΧΩΝΑ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β2 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΛΙΠΑΡΟ ΔΑΦΝΗ Β2 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 17.00 ΔΥΤΙΚΟ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Β2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Κ.




ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-5-2017
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΟΠ ΣΑΜΑΡΑΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 11.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΤΖΟΥΝ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΞΟΣ ΤΖΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΑΓ ΠΡΤΖ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΣΦ ΠΑΟΚ Γ ΠΡΤΖ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 12.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-5-2017
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΟΠ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΟΠ ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΣΙΩΝΗ Μ.
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΤΖΟΥΝ ΣΙΩΝΗ Μ.
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΛΜΩΠΟΣ 2 ΠΡΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ



ΤΕΤΑΡΤΗ 17-5-2017
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π ΠΙΛΤΣΗΣ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 18.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α Γ Π ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *