Παρασκευή, 22 Νοεμβρίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ: Ορισμοί διαιτητών και το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 23-24/11

Αναλυτικά:



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 6η Αγωνιστική
23/11/19 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΟΥΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
23/11/19 18:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κριτές: ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟ
23/11/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
23/11/19 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Κριτές: ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
23/11/19 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
23/11/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κριτές: ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
24/11/19 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24/11/19 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
24/11/19 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
24/11/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
23/11/19 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
24/11/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
23/11/19 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
23/11/19 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
23/11/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
23/11/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
23/11/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑ Διαιτητές: ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ -
23/11/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Διαιτητές: ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2η Αγωνιστική
24/11/19 10:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
24/11/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
24/11/19 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 9η Αγωνιστική
23/11/19 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Διαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
23/11/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ
Κριτές: ΖΗΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ, ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ
23/11/19 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ
Κριτές: ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
23/11/19 20:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ
Κριτές: ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, ΠΑΤΡΑΣΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23/11/19 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
23/11/19 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞ Διαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΚΑΣΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΙΜΒΡΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
23/11/19 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -
23/11/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 Διαιτητές: ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗ -
23/11/19 14:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1η Αγωνιστική
23/11/19 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
24/11/19 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ Διαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24/11/19 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Τελευταία Ενημέρωση: 22/11/19

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *