Παρασκευή, 7 Φεβρουαρίου 2014

Δείτε τους διαιτητές των αγώνων του Σ/Κ 8-9 ΕΠΣ Πέλλας

Δείτε τους διαιτητές των αγώνων του Σ/Κ 8-9 ΕΠΣ Πέλλας






 
 
Αναλυτκά:



ΣΑΒΒΑΤΟ 8-2-2014

ΟΡΜΑΣ 15.00
ΟΡΜΑ - ΡΙΖΑΡΙ Α1
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΤ ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΓΡ ΣΙΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓ

Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00
ΠΑΟΚ Γ - ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΠ ΣΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΑΡ ΜΠΑΛΛΗΣ ΜΙΧ

ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ Α1
ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ Γ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝ ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ Ε ΒΥΡΩΖΗΣ ΠΑΡ

ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00
ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ - ΠΕΛΛΑ Α1
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΣΤ ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΕΥΔ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡ

ΚΑΛΗΣ 15.00
ΚΑΛΗ - ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΤ

ΤΣΑΚΩΝ 15.00
ΤΣΑΚΟΙ - ΑΓΡΑΣ Α1ος
ΜΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΒΕΛΚΟΣ Γ

ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00
ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΝΗΣΙ Α1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡ ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ Π ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ Α

ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ - ΙΔΑ Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛ ΠΙΛΤΣΗΣ ΦΑΝ

ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00
ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Α2ος
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΙΧ ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Α ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘ

ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00
ΕΣΩΒΑΛΤΑ - ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ Ι ΓΙΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓ ΖΙΩΓΛΗΣ ΣΤ

ΑΘΥΡΩΝ 15.00
ΑΘΥΡΑ -ΜΕΛΙΣΣΙ Α2ος
ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΑΓ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΠΑΝ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ Δ

Α.ΛΟΥΚΑ 15.00
Α.ΛΟΥΚΑΣ - ΑΡΣΕΝΙ Α2ος
ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΓ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΡ

ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΜΕΣΗΜΕΡΙ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Β2
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡ ΚΟΓΙΟΣ ΚΩΝ ΚΥΡΟΥ ΧΡ

ΠΕΡΑΙΑΣ 15.00
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ - ΖΕΡΒΗ Β2
ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ ΧΡ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ Γ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00
ΔΑΜΙΑΝΟ - ΓΥΨΟΧΩΡΙ Β3
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚ ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ Χ ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΧΡ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9-2-2014

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 11.00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ+ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ - ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ Β1
ΤΣΙΠΑΣ ΒΑΣ ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ Ε ΤΣΑΛΓΙΝΗ ΧΡΥΣ

ΠΙΠΕΡΙΑΣ 11.00
ΠΙΠΕΡΙΑ - ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ Β1
ΚΥΡΟΥ ΧΡ ΚΟΓΙΟΣ ΚΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡ

ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 11.00
ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ - ΠΕΤΡΙΑ Β2
ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜ ΣΙΩΝΗΣ ΑΝ ΣΤΟΙΤΣΗΣ ΑΘ

ΔΥΤΙΚΟΥ 11.00
ΣΦ ΠΑΟΚ Γ - ΔΡΟΣΕΡΟ Β3
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΣΤ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΑΝ

Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00
Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ - Ν.ΠΕΛΛΑ Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΠΑΝ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ Ι ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘ ΜΠΑΛΛΗΣ ΜΙΧ

Π.ΗΛΙΑ 15.00
Π.ΗΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΣΙΑ Α1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ Γ ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΤ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡ

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ Α ΒΥΡΩΖΗΣ ΠΑΡ

ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00
ΒΟΡΕΙΝΟ - ΑΨΑΛΟΣ Α1ος
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛ ΖΙΩΓΛΗΣ ΣΤ ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡ

ΡΙΖΟΥ 15.00
ΡΙΖΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος
ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ ΧΡ ΔΙΝΑΚΗΣ Κ ΧηΠΕΓΙΟΣ Γ

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.00
ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΞΙΦΙΑΝΗ Α1ος
ΠΑΣΛΑΜΟΥΣΚΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗΣ Δ

ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00
ΓΑΡΕΦΙ - ΔΩΡΟΘΕΑ Α1ος
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ Π ΣΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝ

ΑΣΠΡΟΥ 15.00
ΑΣΠΡΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ Α2ος
ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΠ ΠΙΛΤΣΗΣ ΦΑΝ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ

ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 15.00
ΠΛΑΓΙΑΡΙ - ΑΞΟΣ Α2ος
ΣΥΡΩΚΑΣ ΧΡ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝ

ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ - ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος
ΓΙΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓ ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ ΑΘ ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΓΡ

ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00
ΦΟΥΣΤΑΝΗ - ΥΔΡΑΙΑ Β1
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜ ΣΙΠΚΑΣ ΣΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ε

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β2
ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΑΓ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡ ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΡ

ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 15.00
ΤΡΙΦΥΛΛΙ - ΚΡΩΜΝΙΑΚΟΣ Β3
ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡ ΣΤΟΙΤΣΗΣ ΑΘ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜ

ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00
ΑΓΡΟΣΥΚΙΑ - Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Β3
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΕΛΚΟΣ Γ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚ

ΤΕΤΑΡΤΗ 12-2-2014

ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00
ΚΕΡΑΣΙΑ - ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α1
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΠΑΝ ΣΥΡΩΚΑΣ ΧΡ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΤ

ΑΓΡΑ 15.00
ΑΓΡΑΣ - ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1ος
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ Γ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜ ΜΙΣΚΟΣ Ε

ΣΑΒΒΑΤΟ 8-2-2014

ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 11.00
ΛΙΠΟΧΩΡΙ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π1
ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ Γ

ΜΗΛΕΑΣ 11.00
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΑΨΑΛΟΣ Π1
ΚΥΡΟΥ ΧΡ

ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ 10.00
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡΟΤΖ Π
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ Χ ΓΙΟΒΑΝΝΗΣ ΓΡ ΤΣΙΠΑΣ ΒΑΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ ΧΡΥΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9-2-2014

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ - ΠΕΛΛΑ Π2
ΜΗΤΩΝΑΣ Π

https://www.facebook.com/PraktoreioPropoAugoustakesAthanasios?fref=ts

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *