Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2018

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

  ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 10/11-2-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-2-2018 

Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΦΩΤΙΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν. ΖΙΩΓΛΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΞΟΣ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΚΟΣ Γ Β2 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΣΙΩΝΗΣ Β.


ΚΥΡΙΑΚΗ 11-2-2018 

ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΠΕΛΛΑ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΣΙΩΝΗΣ Β.
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΟΡΜΑ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ. ΒΥΡΩΖΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΟΛΛΙΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΕΤΡΙΑ Β1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ Χ. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
Α ΛΟΥΚΑ 15.00 Α ΛΟΥΚΑΣ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β2 ΑΛΑΤΖΑΣ ΜΗΤΩΝΑΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ Ν ΠΕΛΛΑ Β2 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΛΙΠΟΧΩΡΙ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ. ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *