Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ: Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 7η Αγωνιστική
23/02/1918:00ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΔιαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23/02/1918:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΔιαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κριτές: ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23/02/1918:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔιαιτητές: ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ
Κριτές: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23/02/1920:30ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣΔιαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ, ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΤΣΙΜΠΙΝΗ ΑΝΕΤΑ
23/02/1920:30ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
Κριτές: ΛΑΒΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
23/02/1920:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΔιαιτητές: ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚ, ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
23/02/1910:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΔιαιτητές: ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
24/02/1910:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΔιαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
24/02/1912:00ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ - ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣΔιαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/02/1912:00ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΔιαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
24/02/1910:00ΚΙΛΚΙΣΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν.Διαιτητές: ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ -
24/02/1916:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣΔιαιτητές: ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/02/1919:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
24/02/1912:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
24/02/1912:00ΝΑΟΥΣΑΣΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 8η Αγωνιστική
23/02/1918:00ΓΑΛΛΙΚΟΥΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ν. - ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣΔιαιτητές: ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
Κριτές: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ, ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
23/02/1918:00ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΔιαιτητές: ΚΑΨΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κριτές: ΚΑΛΑΒΑΖΗΣ ΚΥΡΟΣ, ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
23/02/1920:00ΜΕΛΙΚΗΣΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣΔιαιτητές: ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΑΛΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23/02/1918:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΔιαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κριτές: ΙΜΒΡΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
23/02/1918:00ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣΔιαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΣΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΩΣΤΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΚΑΣΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
23/02/1914:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΔιαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
23/02/1915:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣΔιαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
23/02/1916:00ΜΕΛΙΚΗΣΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
24/02/1910:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣΔιαιτητές: ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/02/1914:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΔιαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
24/02/1911:00ΑΡΙΔΑΙΑΣΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC 2Διαιτητές: ΜΠΟΪΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
23/02/1914:00ΚΙΛΚΙΣΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΟΔιαιτητές: ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ -
24/02/1912:00ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΔιαιτητές: ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
24/02/1915:00ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΔιαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
24/02/1912:00ΣΚΥΔΡΑΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔιαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
24/02/1914:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 2Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ -
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
23/02/1914:00Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
23/02/1912:00ΜΕΛΙΚΗΣΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑΔιαιτητές: ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
23/02/1915:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΈΟΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΡΧΕΛΑ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ -
24/02/1920:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣΔιαιτητές: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ -
24/02/1914:00ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΤΟΧΩ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2Διαιτητές: ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ -

Τελευταία Ενημέρωση: 22/02/19

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *