Πέμπτη, 27 Οκτωβρίου 2016

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 29 & 30/10

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 29 & 30/10



Αναλυτικά:




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.10.2016


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 15.00 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΙΠΕΡΙΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΑΓΡΑ 15.00 ΑΣ ΑΓΡΑ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 30.10.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 11.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *