Σάββατο, 8 Ιουνίου 2019

Αποτελέσματα Εκλογών Εκπαιδευτικών Αλμωπίας

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΨΗΦΙΣΑΝ 200, ΕΓΚΥΡΑ 192, ΑΚΥΡΑ 5, ΛΕΥΚΑ 3

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
ΨΗΦΟΙ 116
ΕΔΡΕΣ 4


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΨΗΦΟΙ 50
ΕΔΡΕΣ 2


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΨΗΦΟΙ 20
ΕΔΡΑ 1


ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΨΗΦΟΙ 6
ΕΔΡΑ 0



Δ.Σ. 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
1. ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 89
2. ΠΑΠΑΒΕΝΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 73
3. ΖΟΥΡΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 49


4. ΤΑΣΟΦΤΣΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 45
5. ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 38
6. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 36
7. ΠΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 34
8. ΣΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 26


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ


ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44
ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 30
ΜΥΓΔΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 30


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ


ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 14
ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16


ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
1. ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4


Ε.Ε.
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 52
2. ΖΗΚΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 49
3. ΤΡΥΠΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ


ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 37



ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
1. ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74
ΠΑΠΑΒΕΝΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 54
3. ΖΟΥΡΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 31
4. ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ


ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39
ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 27


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ


ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16



ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

ΣΤΟ Δ.Σ.
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
1. ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 89
2. ΠΑΠΑΒΕΝΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 73
3. ΖΟΥΡΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 49
4. ΤΑΣΟΦΤΣΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 45


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ


ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44
ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 30 (ύστερα από κλήρωση)
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16


ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 52
2. ΖΗΚΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 49


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 37
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΔΟΕ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
1. ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39


ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΔΕΔΥ Ν. ΠΕΛΛΑΣ


ΨΗΦΙΣΑΝ 200, ΕΓΚΥΡΑ 182, ΑΚΥΡΑ 8, ΛΕΥΚΑ 10




ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
1. ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 89
2. ΠΑΠΑΒΕΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 69
3. ΤΑΣΟΦΤΣΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 51
4. ΖΟΥΡΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 48
5. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 41
6. ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 37
7. ΓΕΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛ 34
8. ΠΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 30


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ


ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  59

ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 39

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Το ialmopia.gr επιτρέπει στον χρήστη να αναρτά τα σχόλια και τις απόψεις του σε επίκαιρα θέματα/συζητήσεις. Τα σχόλια και οι απόψεις αυτές εκφράζουν αποκλειστικά τις προσωπικές θέσεις του εκάστοτε χρήστη και δεν υιοθετούνται από το ialmopia.gr. Σε κάθε περίπτωση, ο χρήστης οφείλει να εκφράζεται με τρόπο ώστε να μην παραβιάζει τους ελληνικούς νόμους. Σε αντίθετη περίπτωση, το ialmopia.gr διατηρεί το δικαίωμα να αποκλείει το χρήστη από την εν λόγω υπηρεσία.

Με εκτίμηση, Η συντακτική ομάδα του ialmopia.gr

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *